ایمیل info@icevisa.com

اینستاگرام icevisa24@

مهاجرت به کشور مجارستان

ICE GROUP > مهاجرت > مهاجرت به کشور مجارستان
مجارستان

معرفی این کشور

برای مهاجرت به مجارستان، ابتدا شما باید این کشور را بهتر بشناسید. جمهوری مجارستان واقع در مرکز اروپا می­باشد. این کشور در لیست ۱۵ مقصد برتر گردشگری در بین گشور­های جهان است. این کشور همسایه کشورهای اتریش، اسلواکی، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلوونی می‌­باشد.

قوم مجار در اواخر قرن ۹ میلادی، پایه­های کشور امروزی مجارستان را بنا کردند. قبل از قوم مجار اقوام دیگری نیز در این سرزمین اقامت داشته­اند. این کشور در سال­های ۴۷ تا ۸۹ میلادی تحت سلطه کمونیسم بوده است. این کشور یکی از اعضا پیمان شینگن، اتحادیه اروپا و پیمان آتلانتیک است.

سیاست در مجارستان

در این کشور مجلس، رئیس جمهور را برای دوره­ای ۵ ساله انتخاب می­نماید.با این حال نقش رئیس جمهور بیشتر تشریفاتی است و وظیفه اصلی او تعیین تاریخ انتخابات مجلس می­باشد. نخست وزیر را نیز مجلس تعیین می­نماید. نخست وزیر مامور تشکیل کابینه بوده و تنها نفری است که می­تواند کابینه را منحل کند.

مجلس آن دارای ۳۸۶ کرسی است. نمایندگان آن برای دوره­های ۴ ساله انتخاب می­شوند.

اقتصاد در مجارستان

تولید ناخالص داخلی این کشور ۲/۱۹۴ میلیارد دلار است. این حجم تولید حاصل کار۴ میلیون و ۱۹۰ هزار نیروی کار این کشور است. ۱/۷ درصد نرخ بیکاری و ۸/۷ درصد نرخ تورم در این کشور است. ۶/۸ درصد از مردم آن زیر خط فقر زندگی می‌کنند.

ماشین‌آلات و تجهیزات، محصولات کارخانه‌ای، مواد غذایی، مواد اولیه، سوخت و الکتریسیته محصولات صادراتی این کشور است. صادرات آن به کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش، رومانی و لهستان می­باشد.

از واردات این کشور می­توان به ماشین‌آلات و تجهیزات، سوخت و الکتریسیته، مواد غذایی و مواد اولیه اشاره کرد که از کشورهای آلمان، روسیه، چین ، اتریش، فرانسه، ایتالیا، هلند  و لهستان وارد این کشور می‌شوند.

مجارستان

مردم مجارستان

جمعیت این کشور ۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۱۰۸ نفر است. رشد جمعیت در این کشور منفی است که میانگین سنی آنها ۳۸٫۹ سال است. امید به زندگی از بدو تولد در این کشور برای زنان ۳۸/۷۷ سال و برای مردان ۷۳/۶۸سال می­باشد.

۳/۹۲ درصد جمعیت مجارستان را مردمی از تبار “مجار” تشکیل می­دهند. ۹/۱ درصد این جمعیت کولی می­باشند. زبان رسمی این کشور مجاری است. ۴/۹۹ درصد از جمعیت بالای ۱۵ سال این کشور سواد دارند.

ارتباطات در مجارستان

رقابت بسیار بالایی بین تلوزیون و رادیو خصوصی و دولتی این کشور می­باشد. روزنامه­های محلی و ملی این کشور در دست بخش خصوصی این کشور است. برخی از آن­ها توسط سرمایه­گزاران و گروه­های خارجی اداره می­شود.

ثبت شرکت در مجارستان

ICE GROUP با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در مجارستان می­باشد. این گروه با داشتن سال­ها تجربه در زمینه ثبت شرکت، گسترش فعالیت­های تجاری، دریافت اقامت اروپا، همکاری مستمر با شرکت­ها و سازمان­ها و اتاق های بازرگانی در مجارستان و به عنوان نماینده برخی از آژانس­های جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در مجارستان و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در مجارستان برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در مجارستان و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام می­دارد.

با داشتن اقامت کشور مجارستان، شما می­توانید به تمامی کشور­های اتحادیه اروپا و عضو شینگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید. این امکان برای شما فراهم می­گردد که ویزای بسیاری از کشورهای غربی مانند استرالیا، نیوزلند، کانادا و حتی آمریکا را به راحتی دریافت نمایید.

مجارستان

مزایای ثبت شرکت در این کشور

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)

دسترسی به بازار اروپا  ( بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا)

واردات و صادرات

دسترسی به تمام نواحی اروپا و محدوده شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت

امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال

امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم

امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا

اجازه اقامت شینگن (برای تمام اعضای خانواده)

اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما

افتتاح حساب شرکتی و شخصی

مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری

استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

۱۰% مالیات بر درآمد شرکت

انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه

هزینه­های پائین راهبری و اداره شرکت

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت

آدرس حقیقی (دفتر کار)

اسکن پاسپورت سهامداران و مدیران

قبض تلفن یا یک قبض رسمی برای تأیید آدرس

حداقل مبلغ ۲۰۰۰ یورو بابت سرمایه اولیه شرکت

پرداخت تمام هزینه های بانکداری برای ۱ سال اول

نقشه مجارستان

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید